Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Kontakt


acero s.c.
ul. Łęczyńska 58
20-309 Lublin

Sprzedaż detaliczna i hurtowa
tel. fax: 81 745 16 00
pon.-piątek w godz. 8-16
acero@vp.pl

Gadu-gadu:
#10464956

Facebook:
Facebook

Bramy segmentowe


Bramy segmentowe garażowe charakteryzują się tym że:
- otwierają się pionowo w górę, pod strop - połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwieranie i zamykanie bramy - mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna - są dobrze zabezpieczone , wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem zamek lub rygiel - zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną, dzięki temu, że wykonane są z segmentów o grubości 40 - 42 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień

Bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi.
Popularność wąskich przetłoczeń wynika z ich nieprzemijającej prostoty i uniwersalnego wyglądu. Ich forma jest często podkreślana przez zastosowanie dekorów. Bramy z tłoczeniem poziomym wąskim dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach palety RAL.

Bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń. Brak przetłoczeń w panelach nadają bramie nowoczesny design. Dom zyskuje na estetyce, a utrzymanie bramy w czystości jest proste i nie wymaga wysiłku. Bramy bez przetłoczeń dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL i w dekorach złoty dąb,mahoń, orzech.

Bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniem kaseton.
Nawiązują do klasyki wyglądu bramy. Bogactwo kolorystyki pozwala na zaprojektowanie bramy doskonale współgrającej z każdym elementem elewacji. Bramy z przetłoczniami kasetonowymi dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach palety RAL.

Panele bramowe

Perfekcyjne rozwiązanie wielu wariantów paneli bramowych z ochrona przed zgnieceniem palców. Panel do bram segmentowych składa się z dwóch stalowych okładzin ocynkowanych w sposób ciągły i pokrytych lakierem oraz z rdzenia izolacyjnego z twardej pianki poliuretanowej. Rdzeń łączy okładziny zapewniając nośność na siły ścinające.

Właściwości:

nazwa produktu
grubość d
szerokość budowlana
grubość okładzin tN
max. dostarczana długość
ciężar
opór cieplny R
współczynnik przenikania ciepła U
panel bramowy z ochroną palców
mm
mm
mm
m
kg/m2
m2K/W
W/m2K
39,5
500
0,50
20
11,4
1,67
0,54
610
11,0
732
10,8