Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Kontakt


acero s.c.
ul. Łęczyńska 58
20-309 Lublin

Sprzedaż detaliczna i hurtowa
tel. fax: 81 745 16 00
pon.-piątek w godz. 8-16
acero@vp.pl

Gadu-gadu:
#10464956

Facebook:
Facebook

Oferta


W swojej ofercie posiadamy:

Automatyczny nawiewnik ciśnieniowy czerpnia powietrza wyposażona jest w dwa niezależne samoczynne regulatory przepływu, które regulują ilość dostarczanego powietrza w zależności od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz budynku.  Dzięki nim ilość nawiewanego powietrza jest dokładnie kontrolowana niezależnie od warunków zewnętrznych, co w konsekwencji służy zapewnieniu właściwej wentylacji oraz istotnemu ograniczeniu zużycia energii cieplnej potrzebnej na ogrzanie powietrza wentylacyjnego w sezonie grzewczym. Nawiewnik pozwala także na ręczną regulację ilości przepływu świeżego powietrza.  Użytkownik ma możliwość zamknięcia dwóch lub jednej przysłony ograniczając przepływ powietrza do minimum..

Objętość strumienia powietrza przepływającego przez całkowicie otwarty nawiewnik wynosi od 5m3h do 25m3h

Tłumienie akustyczne - nawiewnik zamknięty Dnew = 34 dB - nawiewnik otwarty Dnew = 32 dBNawiewniki z automatyczną regulacją higrosterowaną strumień przepływu powietrza jest uzależniony od zawartości pary wodnej (wilgotności względnej) w pomieszczeniu, tzn. od zanieczyszczenia powietrza na skutek codziennych prac domowych.

Czujnikiem sterującym jest taśma poliamidowa, która pod wpływem zmian wilgotności względnej w powietrzu zmienia swoją długość, co powoduje większe lub mniejsze otwarcie przepustnicy, a tym samym doprowadzenie do wnętrza odpowiedniej ilości powietrza. Nawiewniki pracują w zakresie od 35 do 70% wilgotności względnej. Jeżeli wilgotność w pomieszczeniu jest mniejsza lub równa 35% nawiewnik automatycznie się przymyka, doprowadzając tylko niewielką ilość powietrza. Wraz ze wzrostem wilgotności nawiewnik otwiera się i przy wartości 70% lub większej uzyskuje maksymalną wydajność. Nawiewniki są tak skonstruowane, że powietrze zewnętrzne nie styka się bezpośrednio z czujnikiem. Dzięki temu analizowane są warunki panujące w pomieszczeniach, a nie na zewnątrz. Nie wymagają ingerencji użytkownika.

Tłumienie akustyczne 32 dB

Kolor: dostępny w 8 kolorach

Wymiary (dł./wys./gł.): 400 mm / 40 mm/ 30 mm

Wydajność: 7/35 m3/h @ 20Pa


Poza sprzedażą nawiewników okiennych, zajmujemy się także montażem na istniejącej już stolarce okiennej. Montaż wykonywany jest przez doświadczone ekipy, na który udzielamy gwarancji.